Indonezja: Koran nie nadaje się do przemytu heroiny

W tym Koranie przemytnicy ukrywali narkotyki
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Mężczyzna i jego teściowa zostali aresztowani w trakcie próby przemytu heroiny o wartości trzydziestu pięciu tysięcy funtów ukrytej w „Koranie”. Świat muzułmański nie protestuje.

W tym Koranie przemytnicy ukrywali narkotyki
W tym Koranie przemytnicy ukrywali narkotyki

Celnicy na międzynarodowym lotnisku w Dżakarcie przechwycili egzemplarz „Koranu” przesłany przesyłką kurierską z Kambodży. Podejrzenie celników wzbudziło rentgenowskie prześwietlenie bagażu, które wykazało wiele dziur w książce. Bliższe badanie ujawniło 60 gram heroiny w czterech małych torebkach w pobliżu okładek książki.

Przemytnik został natychmiast aresztowany, chociaż twierdzi, że był tylko kurierem i nie znał zawartości przesyłki. Policja aresztowała też jego teściową pod zarzutem współudziału. W świetle indonezyjskiego prawa mogą zostać skazani na śmierć, jeżeli okażą się winnymi przemytu narkotyków.

Cała sprawa miała miejsce 18 sierpnia.  Do tej pory nie pojawiły się żadne protesty w świecie muzułmańskim przeciwko zbezczeszczeniu „Koranu”, podobne do tych, jakie miały miejsce w przypadku wrzuceniu Koranu do toalety, czy publikacji karykatur Mahometa.

JW na podst. Sky News

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze