Heil The Economist!

heil-the-economist
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

W stylu iście goebbelsowskiej propagandy szanowany, czytany, brytyjski The Economist daje popis antysemityzmu, dzisiaj maskowanego pod płaszczykiem antysyjonizmu i solidarności z Palestyńczykami.

heil-the-economistRzeź w Libii, zamieszki sunnicko-szyickie w Bahrajnie, rewolta w Jemenie, samobójcze zamachy bombowe w Iraku, gołąbek pokoju chociaż zmęczony wszystko przetrwa. Zabija go uderzenie izraelskiego buldożera budującego osiedla na Zachodnim Brzegu. Żadne z licznych ofiar nie są w stanie tak bardzo zaszkodzić pokojowi jak działania państwa Izrael.

Uważam, że mimo wszystko ten obrazek jak najlepiej oddaje rzeczywistość… rzeczywistość propagandy uprawianej przez państwa islamskie, środowiska lewicowe i nieobiektywne media. Liczba rezolucji Rady Praw Człowieka ONZ przypadająca na Izrael jest nieporównywalnie większa w porównaniu z jakimkolwiek innym państwem. Wielu muzułmanów na całym świecie podkreśla wrogość wobec Izraela, jakby to państwo miało cokolwiek wspólnego z ich losem. Izrael próbuje obwiniać się za całe problemy Bliskiego Wschodu. Tymczasem orientujący się w wydarzeniach Bliskiego Wschodu czytelnik wie, że ani Libia, ani Jemen, ani Irak, a tym bardziej Bahrajn, nie mają żadnego związku z Izraelem.

Poza związkami przyczynowo-skutkowymi jest też skala zjawisk. Zrównanie budowy domów na Zachodnim Brzegu z zabijaniem obywateli własnego państwa przez dyktatorów, czy liczbą terrorystycznych zamachów w Iraku jest obrzydliwym zabiegiem propagandowym.

Kto zabił Jezusa? Żydzi!
Kto zabił gołąbka pokoju? Żydzi!
Heil The Economist!

Jan Wójcik
Informacja dzięki uprzejmości portalu Erec Izrael

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze