Fala przestępstw migrantów zalewa Niemcy

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

W pierwszej połowie 2016 roku migranci popełnili w Niemczech łącznie 142,5 tysiąca przestępstw.

Zgodnie z raportem Federalnej Policyjnej Komisji Kryminalnej, w 2015 r. migranci zarejestrowani w Niemczech popełnili ponad 200 tysięcy przestępstw, z czego ponad dwie trzecie dotyczyło kradzieży, fałszowania dokumentów i przestępstw finansowych.
Według Gatestone Institute siły policji w niektórych częściach kraju są na skraju wyczerpania z powodu wciąż rosnących statystyk przestępczości.

Z raportu GI wynika, że w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2016 r. migranci popełnili w Niemczech łącznie 142,5 tysiąca przestępstw, co daje 780 przestępstw dziennie. Oznacza to niemal 40-procentowy wzrost w porównaniu z 2015 r. Dane obejmują tylko te przestępstwa, w przypadku których podejrzany został zatrzymany.

Statystyki pojawiły się w kontekście rosnącego napięcia wokół liberalnej polityki imigracyjnej Angeli Merkel. Prawicowa partia Alternatywa dla Niemiec (Afd) uzyskała 14 procent głosów we wrześniowych wyborach regionalnych w Berlinie. W październiku tysiące protestujących wyszło na ulice Drezna w celu uczczenia drugiej rocznicy powstania antyimigracyjnego ruchu Pegida. Tłum niosący flagi z napisem „Uchodźcy niemile widziani” skandował: „Merkel musi odejść”.

Bohun, na podst. http://www.dailymail.co.uk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook