Crowdkilling: ISIS proponuje wspólne mordowanie

| 2 komentarze|
image_pdfimage_print

Internet daje wiele możliwości organizowania współpracy wokół wspólnego celu – crowdfunding, crowdsourcing; teraz ISIS zaproponowało crowdkilling.

Terroryści z ISIS za pomocą sieci społecznościowej Twitter ogłosili sondaż „Jak zabić jordańskiego pilota” schwytanego w ubiegłym tygodniu. Zwolennicy islamskich terrorystów mogą na stronie umieszczać makabryczne zdjęcia i swoje sugestie. Arabski hashtag można przetłumaczyć jako „Zasugeruj sposób zabicia jordańskiego pilota”.

Co zawierają obrazki? Zdjęcia obcinania głowy są powszechne, ale autorzy idą dalej – proponują walec parowy z podpisem „Do widzenia”, czy pieniek drewna z komentarzem „Nic nie jest lepsze od siekiery”. Kobieta, która twierdzi, że jej syn został zabity przez naloty, uważa, że szybka śmierć będzie zbyt łatwa i powinno nadziać się ofiarę na pal.

Moaz al-Kasasbeh
Moaz al-Kasasbeh. Wiemy, że większą popularność przyniosłoby umieszczenie chorych zdjęć zwolenników Państwa Islamskiego, ale nie zamierzamy grać w grę terrorystów. Wolimy pokazać bohatera.

Jordański pilot Moaz al-Kasaesbeh, został strącony lub jego samolot uległ awarii 24 grudnia nad Syrią

Ponad tysiąc razy retwittowano kolejny hashtag „Wszyscy chcemy zarżnąć Moaza”. Przeciwko temu zwyrodnieniu protestują inni ludzie, włączając to rodzinę królewską Jordanii, pisząc: „Wszyscy jesteśmy Moazem”.

JW na podst. The Indepentend

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook