Cosmo: honorowe morderstwa trwają

| 11 komentarzy|
image_pdfimage_print

Brytyjskie czasopismo Cosmopolitan zamiast kolejnej modelki opublikowało zdjęcie duszącej się, przerażonej kobiety. To upamiętnienie dziewczyny imieniem Shafilea, uduszonej przez rodziców na oczach rodzeństwa. Było to jedno z honorowych morderstw, do którego doszło na terenie Wielkiej Brytanii.cosmopolitan

Cosmopolitan przypomina zbrodnię, do której doszło w 2003 roku, ale niestety zbrodnie wynikające z dziwacznie pojmowanego honoru, dokonywane na dzieciach czy małżonkach, nadal nie należą do rzadkości.

W ubiegłym tygodniu Wielką Brytanią wstrząsnęła zbrodnia dokonana w Sheffield przez pochodzącego z Kuwejtu mężczyznę, który brutalnie zamordował swoją żonę. Mężczyzna zadał aż 270 ran różnymi narzędziami: wiertarką elektryczną, śrubokrętem, nożem, prętem. Żeby zagłuszyć krzyki żony, puszczał głośno nagranie z recytacją Koranu. W tym czasie w domu przebywała dwójka ich dzieci, niemających jeszcze 4 lat.

W toku śledztwa wyszło na jaw, że mężczyzna utrudniał kobiecie integrację ze społeczeństwem. Zabraniał jej wychodzić z domu, uczyć się języka angielskiego, codziennie ją bił.

AX na podst. Cosmopolitan, openmagazyn.pl

Za podrzucenie tematu podziękowania dla Szymona Piątkowskiego z UK

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook