CAIR na celowniku hakerów z Anonymous

Foto: securitymagazin.cz
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Nezar Hamze, lider powiązanego z Hamasem CAIR (Council on American-Islamic Relations) jest także zastępcą szeryfa w Broward County Sheriff’s Office in Florida.

W grudniu ubiegłego roku korzystając w pełni ze swoich uprawnień zaprosił na trening strzelecki członków jednego z radykalnych meczetów znanego z powiązań z organizacjami terrorystycznymi. W tym czasie wyszło na jaw, że na przestrzeni ostatnich lat meczet w Kansas City otrzymywał miliony dolarów w ramach funduszy federalnych. The Islamic Center of Greater Kansas City, wchodzące w skład parasolowej organizacji islamskiej, powiązanej z Bractwem Muzułmańskim, otrzymało od 2010 roku prawie 3 miliony dolarów od Departamentu Rolnictwa.

O Bractwie Muzułmańskim było ostatnio głośno także za sprawą dochodzenia, zleconego przez Davida Camerona, w wyniku których BM zostało uznane przez Wielką Brytanię za organizację terrorystyczną.

Prawdopodobnie te wydarzenia spowodowały, że GhostSec, grupa walcząca z organizacjami terrorystycznymi oraz działająca w ramach kolektywu hakerskiego Anonymous, dołączyła do akcji #BanCAIR na Twitterze.

Niedługo później GhostSec zaczął namierzać portale internetowe należące do CAIR lub BM albo z nimi powiązane. Jako ostrzeżenie dla wspierających organizacje terrorystyczne zamknięte zostały portale Hamasu i CAIR oraz portal Islamic Society of Greater Kansas City.

GhostSec specjalizuje się w zdobywaniu poufnych informacji, analizie zagrożeń, tworzy software do walki z ISIS oraz programy do walki w cyberprzestrzeni. Grupa współpracowała z agencjami rządowymi i wywiadowczymi podczas udaremniania zamachów terrorystycznych. Teraz ta elita skupiła się na grupach, które rozprzestrzeniają terroryzm.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

CAIR, określający się mianem organizacji praw obywatelskich, jest sponsorowany przez saudyjskich wahabitów oraz ma powiązania z organizacjami islamistycznymi. Został założony w 1994 roku przez Nihada Awada, Omara Ahmada oraz Rafeeqa Jabera, a cała trójka była blisko związana z Islamic Association for Palestine (IAP) założoną przez wysokiego oficera Hamasu Mousę Abu Marzooka. IAP była komórką Hamasu w USA zajmującą się rekrutacją i propagandą.

Nie po to islam jest obecny w Ameryce, żeby być równym innym religiom. Jest tu po to, by dominować

Jak pisze portal Discover The Network: „CAIR otworzył swoje pierwsze biuro w Waszyngtonie z pomocą 5000 dolarów przekazaną przez the Holy Land Foundation for Relief and Development (HLF) założoną przez wspomnianego już Mousę Abu Marzoka”
Dwa lata później, w maju 1996, CAIR koordynował konferencję prasową będącą akcją protestacyjną przeciwko ekstradycji Marzoka z USA za powiązania z atakami terrorystycznymi przeprowadzonymi przez Hamas.

CAIR także wspiera i promuje dżihad. Jego współzałożyciel, Omar Afmad, powiedział w Kalifornii w 1998 roku: „Nie po to islam jest obecny w Ameryce, żeby być równym innym religiom. Jest tu po to, by dominować. Koran powinien być najwyższą władzą w Ameryce, a islam jedyną akceptowalną religią na świecie”.

Nihad Awad przyznał w 1994, że „popiera Hamas”, a dwa lata później sam CAIR domagał się zdjęcia wiszącego w Los Angeles billboardu opisującego bin Ladena jako „zaprzysiężonego wroga”.

Zgodnie z zeznaniami podatkowymi CAIR, wspólnie z North American Islamic Trust (NAIT), inwestuje rocznie setki tysięcy dolarów. Pieniądze te pozwoliły saudyjskiej sekcie wahabitów na przejęcie kontroli nad setkami meczetów w USA.

Nagrania FBI zaprezentowane w 2007 podczas procesu Holy Land Foundation udowodniły, że Nihad Awad uczestniczył w 1993 w spotkaniu liderów Hamasu w Filadelfii, podczas którego opracowywano plan maskowania finansowania Hamasu jako działalności dobroczynnej. Proces pokazał też finansowe powiązania HLF z Hamasem.

Dom jednego z liderów CAIR, Muthanna al-Hanootiego, został przeszukany w 2006 przez agentów FBI w związku ze śledztwem dotyczącym działalności terrorystycznej. Agenci przeszukali także biura jego firmy podejrzewanej o wspieranie bojówek w Iraku.

Severus Snape na podstawie theblacksphere.net

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook