Antysemityzm euroislamu – to pomyłka

sprostowanie
| 9 komentarzy|
image_pdfimage_print

Tygodnik Wprost zamieścił sprostowanie w sprawie publikacji, która powodowała wrażenie, że nasz portal jest antysemicki.

Informowaliśmy dwa tygodnie temu, że w tygodniku Wprost pojawiła się nieprawdziwa informacja na temat magazynu internetowego euroislam.pl.

W dniu dzisiejszym Wprost opublikowało sprostowanie następującej treści:

Na odwrót
W wyniku redakcyjnego skrótu w artykule „Breivik nie jest sam” (Wprost, nr 31) czytelnicy mogli odnieść mylne wrażenie, że na wspomnianym w tekście portalu euroislam.pl pojawiają się antysemickie opinie. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie – portal regularnie przestrzega przed przejawami antysemityzmu m.in. ze strony fundamentalistów islamskich. Serdecznie przepraszamy autora tekstu i twórców portalu za pomyłkę.
REDAKCJA 

Jednocześnie w związku z powyższym przepraszamy pana Andrzeja Godlewskiego, którego z powodu nieszczęśliwego redakcyjnego skrótu, niesłusznie posądziliśmy o dziennikarską nierzetelność. Dziękujemy redakcji za wyjaśnienie tej pomyłki.

Jan Wójcik, Stowarzyszenie Europa Przyszłości

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze