Żydzi współpracują z wrogami Izraela

| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Brytyjska wspólnota żydowska zdecydowała się na współpracę z organizacją charytatywną, która uchodzi za wrogą Izraelowi.

Rada Deputowanych (The Board of Deputies of British Jews), najbardziej reprezentatywna organizacja brytyjskich Żydów, przegłosowała udział w projekcie partnerskim z Oxfamem, czołową międzynarodową instytucją charytatywna. Problem polega na tym, że domaga się ona całkowitego otwarcia granic palestyńskiej Strefy Gazy i likwidacji wszystkich osad żydowskich na Zachodnim Brzegu Jordanu.

– To fałszywe przesłanie do wrogów Izraela, stwierdzenie, że nawet nasza Rada popiera organizację przeciwną Izraelowi, który jest izolowany. A przyjaciele Izraela dowiadują się, że Rada nie traktuje serio walki przeciwko delegitymizacji – powiedział jeden z oburzonych członków Jonathan Hoffman, podkreślając, że głosowanie to „smutny dzień dla brytyjskich Żydów”. Przeprosił mieszkańców południowego Izraela za to, że jego organizacja poparła tych, którzy „chcą narazić ich życie na niebezpieczeństwo poprzez całkowite otwarcie granic Strefy Gazy”. Jego wypowiedź cytuje portal „The Times of Israel”.

Więcej na http://www.rp.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze