Żydzi współpracują z wrogami Izraela

| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Brytyjska wspólnota żydowska zdecydowała się na współpracę z organizacją charytatywną, która uchodzi za wrogą Izraelowi.

Rada Deputowanych (The Board of Deputies of British Jews), najbardziej reprezentatywna organizacja brytyjskich Żydów, przegłosowała udział w projekcie partnerskim z Oxfamem, czołową międzynarodową instytucją charytatywna. Problem polega na tym, że domaga się ona całkowitego otwarcia granic palestyńskiej Strefy Gazy i likwidacji wszystkich osad żydowskich na Zachodnim Brzegu Jordanu.

– To fałszywe przesłanie do wrogów Izraela, stwierdzenie, że nawet nasza Rada popiera organizację przeciwną Izraelowi, który jest izolowany. A przyjaciele Izraela dowiadują się, że Rada nie traktuje serio walki przeciwko delegitymizacji – powiedział jeden z oburzonych członków Jonathan Hoffman, podkreślając, że głosowanie to „smutny dzień dla brytyjskich Żydów”. Przeprosił mieszkańców południowego Izraela za to, że jego organizacja poparła tych, którzy „chcą narazić ich życie na niebezpieczeństwo poprzez całkowite otwarcie granic Strefy Gazy”. Jego wypowiedź cytuje portal „The Times of Israel”.

Więcej na http://www.rp.pl

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook