Za nagi biust w gazecie może iść do więzienia

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Szef redakcji tunezyjskiej gazety ”Attounisia” może trafić nawet na pięć lat do więzienia za zamieszczenie w dzienniku nagiego zdjęcia. Fotografia, przedrukowana z niemieckiej edycji magazynu ”GQ”, przedstawia piłkarza tunezyjskiego pochodzenia, Samiego Khdeirę, obejmującego swą dziewczynę, Lenę Gercke.

Wydawca ”Anttounisi”, Nasreddine Ben Saida, trafił do aresztu 15 stycznia – w dniu, w którym zamieścił kontrowersyjną fotografię. Nie godząc się na uwięzienie, Ben Saida rozpoczął strajk głodowy. W czwartek 23 lutego został zwolniony do domu, gdzie poczeka na proces. Start 8 marca.

Na zdjęciu, którego przedruk znalazł się w dzienniku, widać piłkarza Realu Madryt, Samiego Khedirę, pozującego ze swoją dziewczyną Leną Gercke. Gercke jest naga, a Khedira ręką zasłania jej biust. Zdjęcie ukazało się na okładce ostatniego numeru niemieckiej edycji magazynu ”GQ”. W środku można znaleźć całą sesję pary.

 

więcej na tvn24.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze