Wysyłała paczki z bombami. Jest w rękach policji

Terror w Jemenie
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Jemeńscy komandosi zatrzymali kobietę, która wysyłała paczki z bombami do USA i Wielkiej Brytanii. Funkcjonariusze liczą, że po jej zeznaniach uda im się wytropić całą siatkę terrorystów.

W stolicy Jemenu, Sanie, zatrzymano kobietę, którą podejrzewa się o wysłanie przesyłek zawierających materiały wybuchowe – poinformował w sobotę przedstawiciel jemeńskich sił bezpieczeństwa. To pierwsza osoba zatrzymana w tej sprawie.”Państwowym siłom bezpieczeństwa udało się zatrzymać kobietę” – powiedział cytowany przez agencję Reutera przedstawiciel sił bezpieczeństwa. Dodał, że kobieta zostawiła w firmie transportowej swój numer telefonu.

Terror w Jemenie

Wcześniej prezydent Jemenu Ali Abd Allah Salah poinformował, że policja otoczyła dom, w którym schroniła się młoda kobieta zaangażowana w wysyłanie pakunków.”We współpracy ze swoimi partnerami Jemen jest gotowy kontynuować walkę z terroryzmem i z Al-Kaidą. Nie chcemy jednak, by ktokolwiek wtrącał się w sprawy Jemenu, próbując dopaść Al-Kaidę” – powiedział prezydent Saleh na krótkiej konferencji prasowej, na której dziennikarzom nie umożliwiono zadawania pytań.

Więcej na: dziennik.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze