Wybuchnie wojna o to zdjęcie?

| 6 komentarzy|
image_pdfimage_print

To zdjęcie może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Kobieta odziana w burkę prezentująca swoje ciało jedynie w bikini – to dla świata islamu ogromna obraza. Tym bardziej, że autorem tej intelektualnej prowokacji jest chrześcijański polityk

Muzułmanie nie znoszą krytyki czy żartów ze swojej religii. Były już zabójstwa za krytykowanie ich świętej księgi Koranu (np. Theo Van Gogha w Holandii) czy ataki na media, które ośmieliły się zamieszczać satyryczne obrazki przedstawiające proroka Mahometa. Teraz zaś wszystko wskazuje, że krew znowu może się polać. Chadecki belgijski polityk w antyislamskiej kampanii użył bowiem wizerunku swojej 19-letniej córki, która na plakatach pozuje jednocześnie w burce i bikini.

Przeciwko czemu w ten sposób zaprotestować chce Filip Dewinter? Otóż przeciwko ograniczaniu wolności przez islam i jego wyznawców, którzy mają coraz większe wpływy w Belgii.

Więcej na: fakt.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze