Terroryści są wśród nas, bo ME 2012 to dobry cel

| 17 komentarzy|
image_pdfimage_print

Czy terroryści są już w Polce – zadajemy sobie pytanie. Juval Aviv, były oficer izraelskich służb specjalnych, twierdzi że są.

– Uważam, że terroryści są już w Polsce od jakiegoś czasu. Sprawdzają lokalizacje, zajmują się logistyką, planowaniem. Euro 2012 to dla nich potencjalny cel – przekonuje w tvp.info. Terroryści zwrócili na Polskę uwagę, kiedy światło dzienne ujrzały informacje o tajnej bazie CIA, w której USA miały torturować jeńców z Iraku, Pakistanu i Afganistanu.

Juval Aviv to legenda izraelskich tajnych służb. Wzorował się na nim Steven Spielberg kręcąc film Monachium o zamachu na reprezentację Izraela podczas olimpiady w 1972 r. Aviv dowodził operacją „Gniew Boga”, której celem było zlikwidowanie palestyńskich terrorystów odpowiedzialnych za masakrę żydowskich sportowców.

Aviv przekonuje, że terroryści mogą uderzyć w transport masowy: pociągi, autobusy, a także w dworce czy hotele, czyli miejsca, gdzie gromadzą się ludzie. – Tam łatwo jest zaparkować ciężarówkę z materiałem wybuchowym czy dokonać zamachu samobójczego. To jest coś, czego Polska nie doznała. Dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy i nie są na to przygotowani – alarmuje ekspert.

Więcej na: rp.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze