Teleranek po palestyńsku

Hamas, media, al Aksa TV
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Konflikty najlepiej jest rozwiązywać przemocą – takie przesłanie głosi od lat zarówno Hamas jak i Autonomia Palestyńska. Terroryści przedstawiani są jako wzorce do naśladowania, a bezpośrednie wezwania do zabijania Żydów kieruje się już do najmłodszych.

Hamas, media, al Aksa TV
Hamas, media, al Aksa TV

Przedstawiamy fragment programu „Pionierzy jutra” z hamasowskiej telewizji Al-Aqsa. Dziewczzynka i dorosły przebrany za niedźwiedzia słuchają piosenki, śpiewanej przez chlopca, który zadzwonil do studia:

„Tata dał mi prezent, karabin i automat/ kiedy dorosnę wstąpię do Armii Wyzwolenia/ Do armii Al-Qassam (Hamasu)/ która nas uczy jak bronić ojczyzny./ Nasza ojczyzna jest drogocenna/ a my zwycięzymy Amerykę i Izrael. [improwizuje]: S********u – po coś się zjawil na tej ziemi?”

Gospodarze programu z ochotą wysluchują piosenki i tylko w chwili, gdy chlopiec przeklina, dziewczynka wtrąca: „oczywiście nasz program jest programem dla dzieci”. Dorosly przebrany za misia przywoluje ją do porządku: „Ależ Saro, on nie powiedział niczego innego; powiedział prawdę”.

PJ – źródło: Palestinian Media Watch

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze