Teleranek po palestyńsku

Hamas, media, al Aksa TV
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Konflikty najlepiej jest rozwiązywać przemocą – takie przesłanie głosi od lat zarówno Hamas jak i Autonomia Palestyńska. Terroryści przedstawiani są jako wzorce do naśladowania, a bezpośrednie wezwania do zabijania Żydów kieruje się już do najmłodszych.

Hamas, media, al Aksa TV
Hamas, media, al Aksa TV

Przedstawiamy fragment programu „Pionierzy jutra” z hamasowskiej telewizji Al-Aqsa. Dziewczzynka i dorosły przebrany za niedźwiedzia słuchają piosenki, śpiewanej przez chlopca, który zadzwonil do studia:

„Tata dał mi prezent, karabin i automat/ kiedy dorosnę wstąpię do Armii Wyzwolenia/ Do armii Al-Qassam (Hamasu)/ która nas uczy jak bronić ojczyzny./ Nasza ojczyzna jest drogocenna/ a my zwycięzymy Amerykę i Izrael. [improwizuje]: S********u – po coś się zjawil na tej ziemi?”

Gospodarze programu z ochotą wysluchują piosenki i tylko w chwili, gdy chlopiec przeklina, dziewczynka wtrąca: „oczywiście nasz program jest programem dla dzieci”. Dorosly przebrany za misia przywoluje ją do porządku: „Ależ Saro, on nie powiedział niczego innego; powiedział prawdę”.

PJ – źródło: Palestinian Media Watch

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook