Szok na zgromadzeniu ONZ

Zamach 11 wrzesnia 2001
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

Mahmud Ahmadineżad zgadza się z „umiarkowanym” imamem Feisal Abdul Raufem, jak twierdzi zamachy z 11 września inspirowały Stany Zjednoczone.

Spiskową teorią w sprawie zamachu z 11 września i bezpardonowym atakiem na Zachód zszokował w czwartek uczestników sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad.

Podczas swego wystąpienia na sesji Zgromadzenia Ogólnego NZ, Ahmadineżad powiedział, że ataki terrorystyczne z 11 września 2001 roku inspirowały same USA, by – jak się wyraził – ratować Izrael.

Zamach 11 wrzesnia 2001

– Większość narodu amerykańskiego, a także ludzi w innych krajach podziela pogląd, że niektóre siły w rządzie USA zorganizowały te ataki, by ratować upadającą amerykańską gospodarkę i syjonistyczny reżim na Bliskim Wschodzie – stwierdził prezydent Iranu. Oskarżył Zachód o „niewyobrażalne zbrodnie”. – Wiele regionów świata, wiele narodów przez stulecia cierpiało pod zachodnim jarzmem. Zachód uciskał i mordował, z milionów ludzi uczynił niewolników – oskarżał irański prezydent.

Podczas wystąpienia Ahmadineżda wiele delegacji demonstracyjnie wyszło z sali, m.in. amerykańska.

Więcej na: onet.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze