Świnką w meczet.

| 39 komentarzy|
image_pdfimage_print

Świnką w meczet.

Obrzucanie obiektów kultu religijnego jest złe, wstrętne, obrzydliwe i można tak dalej wyliczać.

Nawet obrzucanie obiektu kultu religinego wybudowanego za pieniądze „nie wiadomo skąd” i „nie wiadomo od kogo”, też jest obrzydliwe. A nawet obrzucanie obiektu kultu religijnego, zbudowanego przez osoby mające powiązania, bądź osoby podejrzane czy zwiazane z organizacjami terrorystycznymi lub stanowiacymi tzw. przykrywkę dla tychże organizacji.

Jak to się stało, że pomimo wszystkich tych podejrzeń meczet na Ochocie stoi?

Trzeba by zapytać stosownych władz, które czemuś uległy i ktoś zawiódł.

Ale w związku z całą tą awanturą można wiązać jedna nadzieję. Że ci wszyscy zbulwersowani muzułmanie wypisujący na Facebooku, że Polacy to „brudasy i cwele”, że dziewczyna która rozrzuciła świńskie mięso „ma szczęście, że jej nie złapano bo wtedy i jej głowa by tam została”, a szczególnie ci, którzy nagle zaczęli się bać wychodzić z domu, zrozumieją, jak to jest żyć w kraju, w ktorym jedna grupa ludzi nie lubi drugiej grupy ludzi.

I niech sobie wyobrażą, jak muszą się czuć ci, w ktorych świątynie nie lecą części świń, ale części ulicy, cegły czy butelki z benzyną a wyjście na spacer może skończyć się linczem i wszystko to się dzieje zgodnie z religią tych, którzy te przedmioty rzucają.

Mariusz Malinowski

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook