Strzelanina pod Warszawą. Zginął mężczyzna

Morderstwo w Warszawie
| 14 komentarzy|
image_pdfimage_print

Jedna osoba zginęła w strzelaninie, do której doszło w podwarszawskich Jankach. Policja poszukuje 30-letniego obywatela Turcji, który porzucił czerwoną toyotę i zniknął. W tej chwili trwa policyjna obława.

Morderstwo w Warszawie
Morderstwo w Warszawie

„Do strzelaniny doszło w jednej z hurtowni na terenie Janek. Niestety, mężczyzna, który został postrzelony, zmarł. W tej chwili bardzo intensywnie poszukujemy sprawcy” – powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski. Jak dodał, w akcji bierze udział policyjny śmigłowiec. Rozstawiono też blokady na okolicznych drogach. Poszukiwany jest 30-letni obywatel Turcji Eryk Ahmed, który najprawdopodobniej zastrzelił 45-letniego Polaka.

Policja nie chce ujawniać szczegółów zajścia. „Wyjaśniamy wszystkie okoliczności sprawy” – powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji Maciej Karczyński. Do strzelaniny doszło w poniedziałek po południu, w jednej z hurtowni niedaleko centrum handlowego. Sprawca – jak ustalili policjanci – uciekał czerwoną toyotą celicą; samochód porzucił w pobliskim lesie.

„Odnaleźliśmy auto. Namierzył go policyjny helikopter. Teraz szukamy mężczyzny, który jest prawdopodobnie sprawcą. To 30-letni obywatel Turcji Eryk Ahmed. Był ubrany w granatowy sweter, szarą koszulę. Miał na sobie czarny bezrękawnik, bez kaptura. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mają jakieś informacje na temat miejsca, gdzie może się znajdować, lub widziały tego mężczyznę” – mówi Karczyński.

Więcej na: dziennik.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze