Siłą „nawracane” na islam

| 6 komentarzy|
image_pdfimage_print

Dwie młode chrześcijanki w Pakistanie zostały porwane przez grupę islamskich fundamentalistów i przymuszone siłą do przejścia na islam

Następnie zmuszono je do wyjścia za mąż za muzułmanina. Rebecca Masih i Saima Masih zostały uprowadzone w miejscowości Jhung w dystrykcie Fajsalabad.

Jak wyjaśnia Rehmat Masih, ojciec uprowadzonych dziewcząt, kilka dni przed porwaniem miejscowy biznesmen Muhammad Waseem zapowiadał, że chciałby poślubić siostry. Groził porwaniem i zmuszeniem ich do przejścia na islam. Rehmat Masih złożył skargę na policji, ale ta nie podjęła żadnych działań. Dziewczyny zostały uprowadzone we wtorek 24 maja, kiedy wracały z targu. Napadnięto je i wrzucono do samochodu, który należał do biznesmana.

Kiedy ojciec wrócił na policję z zawiadomieniem o porwaniu, funkcjonariusze stwierdzili, że fałszywie oskarża Waseema, a sam często bywa pijany. Być może dlatego córki od niego uciekły.
25 maja Muhammad Waseem siłą wziął za żonę Saimę Masih w obecności Muhammada Zubair Qasima, lidera islamskich ekstremistów z grupy „Sip-e-Sahaba”. Organizacja ta znana jest z napadów na społeczności chrześcijańskie.

Więcej na: info.wiara.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze