Rodzice ją zamordowali, bo nie chciała wyjść za mąż?

islamic_calligraphy
| 4 komentarzy|
image_pdfimage_print

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 17-letniej muzułmanki z Warrington w Wielkiej Brytanii – podaje dziennik „Daily Mail”. O zabójstwo podejrzewani są rodzice nastolatki, a motywem mógł być fakt, że ta nie chciała zgodzić się na małżeństwo.

17-latka pochodząca z Pakistanu zaginęła we wrześniu 2003 roku, krótko po tym, jak rodzice zmuszali ją do małżeństwa. Tłumaczyła im, że nie chce tak wcześnie wychodzić za mąż, marzyła o tym, by ukończyć studia prawnicze.

Ciało nastolatki w stanie rozkładu wyłowiono w lutym 2004 roku z rzeki Kent, nieopodal miejscowości Sedgwick w hrabstwie West Sussex. Koroner badający jej szczątki stwierdził, że padła ofiarą „podłego morderstwa”. Funkcjonariusze szybko znaleźli pierwszych podejrzanych. Okazali się nimi 51-letni ojciec i 48-letnia matka. Już pod koniec 2003 roku zostali aresztowani, jako główni podejrzani w sprawie zniknięcia ich córki. Po kilku miesiącach spędzonych w areszcie – w czerwcu 2004 – zwolniono ich z powodu braku dowodów.

Więcej na http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rodzice-ja-zamordowali-bo-nie-chciala-wyjsc-za-maz,wid,13765895,wiadomosc.html?ticaid=1cfd4

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook