Próbowała podciąć mężowi gardło, bo był za mało religijny

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

37-letnia Rabia Sarwar z New Brighton w USA próbowała podciąć śpiącemu mężowi gardło, ponieważ nie był głęboko wierzącym muzułmaninem. Według policji, gdy kobieta wychodziła za mąż, nie spodziewała się, że mąż będzie ją zmuszał do jedzenia wieprzowiny i picia alkoholu, czego zabrania islam – podaje serwis silive.com.

Naseem Sarwar nie zginął, ponieważ obudził się, gdy żona próbowała go zabić.

Sprawa Rabii Sarwar nie jest jednak taka prosta, na jaką wygląda. Z sądowych zeznań kobiety wynika, że mąż był dla niej okrutny i stosował wobec niej tortury emocjonalne oraz psychiczne.

Pochodząca z Pakistanu Rabia Sarwar zeznała, że gdy Naseem (który jest pół-pakistańczykiem) przedstawiał się jej, twierdził iż jest głęboko wierzącym muzułmaninem. Jednak zaraz po ślubie wyszło na jaw, że wcale tak nie jest.

Wtedy okazało się m.in., że jednym z jego ulubionych pisarzy jest Salman Rushdie, autor m.in. Szatańskich wersetów. Pisarz ten jest przeklęty przez muzułmanów, ponieważ w swoich książkach wyraża się niepochlebnie o Mahomecie.

Później było jeszcze gorzej. Mąż zmuszał Rabię do robienia rzeczy sprzecznych z jej religią. – Kazał mi jeść wieprzowinę, pić alkohol, nosić krótkie ubrania – zeznała kobieta. – Robiłam to, bo chciałam uczynić go szczęśliwym – dodała.

Jednak muzułmanka w końcu nie wytrzymała i załamała się. W środę rano postanowiła zabić męża. Raniła go w szyję, prawy policzek i rękę.

Więcej na: wp.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze