Powstaje „Stop Islamization of Nations”

Stop Islamization of Nations
| 4 komentarzy|
image_pdfimage_print

Organizacje Stop Islamization of America (SIOA) i Stop Islamization of Europe (SIOE) jednoczą siły, aby utworzyć nową globalną strukturę, która ma ochraniać wolne społeczeństwa na poziomie międzynarodowym: Stop Islamization of Nations (SION).

SIOA i SIOE są organizacjami działałającymi na rzecz ochrony praw człowieka, wolności religijnej, wolności myśli i słowa, sprzeciwiając się tym samym islamskiemu suprematyzmowi i zastraszaniu, oraz próbom zaszczepienia elementów szariatu na Zachodzie.

Na czele SION stoi znana aktywistka praw człowieka i Przewodnicząca  SIOA, Pamela Geller. Założyciel międzynarodowego ruchu Stop Islamization, Anders Gravers, wyjaśnia: „Pamela Geller została wybrana jako lider, ponieważ kiedy objęła pieczę nad SIOA, przekształciła ją z mało znanej organizacji w masowy ruch w całych Stanach. Jej dokonania to między innymi kampania prowolnościowych haseł na autobusach, kampania przeciwko zabójstwom honorowym na taksówkach oraz przede wszystkim zorganizowany na krajową skalę sprzeciw wobec powstania meczetu na Ground Zero, wspieranego nawet przez prezydenta USA. Jest właściwą osobą, która może wnieść do naszego ruchu synergię i mam do niej pełne zaufanie”. Wiceprzewodniczącym SION został uznany autor bestsellerów i ekspert od islamu, Robert Spencer.

Potwierdzona lista Komisji Doradców SION obejmuje obecnie dr Ali Sinę, znanego autora, byłego muzułmanina i założyciela FaithFreedom.org; dr Wafę Sultan, również byłą muzułmankę, działaczkę praw człowieka i pisarkę; niemieckiego prowolnościowego aktywistę Stefana Herre z Poltically Incorrect; izraelskiego pisarza dr Mordechaia Kedara; hinduskiego działacza na rzecz praw człowieka Babu Suseelana oraz Andersa Graversa z SIOE. Przygotowywany jest międzynarodowy zjazd aktywistów SION. Miejsce, data i inne szczegóły zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych tygodni.

SION powołał wspólną amerykańsko-europejską koalicję wolnych ludzi, zdeterminowanych do walki w obronie wolności i sprzeciwiających się rozwojowi islamskiego prawa, szariatu. Prawo islamskie nie jest zwykłym systemem religijnym, ale systemem politycznym, który obejmuje każdy aspekt ludzkiego życia; jest on autorytarny, dyskryminujący i represyjny, jak również sprzeczny w wielu konkretnych przypadkach z zachodnimi prawami i zasadami. SIOE szanuje muzułmanów jako bliźnich, ale odrzuca islamizację jako kompleksowy – polityczny, religijny i społeczny – system zachowań i ideologii.

SION popiera:

•    Wolność słowa – jako sprzeciw wobec islamskich zakazów „bluźnierstwa” i „oszczerstwa”, które są skutecznie wykorzystywane do dławienia uczciwej dyskusji na temat dżihadu i  islamskiego suprematyzmu;

•    Wolność myśli – jako sprzeciw wobec islamskiej kary śmierci za apostazję;

•    Równość wszystkich ludzi wobec prawa – jako sprzeciw wobec prawa szariatu, które instytucjonalizuje dyskryminację kobiet i niemuzułmanów.

Głównym celem SION jest ustanowienie sieci wolnych krajów pracujących na rzecz uwolnienia uciśnionych oraz skierowanie uwagi świata na prześladowania, rzezie i zniewolenie niemuzułmanów i wolnych kobiet przez szariat. SION działać będzie wyłącznie metodami demokratycznymi i bez użycia przemocy, i kategorycznie odrzucać będzie wszelkie akty przemocy i samosądów. SION dąży do utrzymania podstawowych wolności i praw zawartych w konstytucjach zachodnich demokracji, Karcie Praw Stanów Zjednoczonych i Deklaracji Praw Człowieka ONZ.

Najbliższe działania SIOE obejmować będą publikację nazwisk polityków, akademików, dziennikarzy, artystów i ich organizacji, promujących islamizację zachodniej polityki i kultury. Organizacja zamierza podnieść publiczną świadomość na temat powyższych zjawisk i  konsekwencji islamizacji dla zachodnich wolności, jak również włączyć się w publiczną debatę wokół tych zagadnień.
SION pracować będzie również nad odzyskaniem kultury, ze szczególnym uwzględnieniem świata akademickiego, jako że islamskie nauczanie historii oparte jest na wierze i szaracie, a nie na zachodnich, obiektywnych kryteriach prawdy. Na Zachodzie historii powinno się nauczać zgodnie z prawdą, a nie zgodnie z dyktatem ideologi.

SIOE oferuje również szkolenia z zakresu różnorodności i wrażliwości dla firm i rządów na poziomie lokalnym, stanowym i narodowym. Szkolenie na temat różnorodności ma na celu pomóc tym instytucjom w zrozumieniu zagrożenia jakim jest dżihad we wszystkich jego odmianach, włączając w to wywyższające islam inicjatywy kulturalne, domagające się uznania islamskiego prawa i jego praktyk w miejscach pracy w Ameryce. Pomoże to firmom chronić własną działalność gospodarczą w obliczu  żądań specjalnego traktowania pracowników muzułmańskich.(p)

 

Tłumaczenie: JK
Źródło: http://www.siotw.org/modules/news_english/item.php?itemid=822

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook