Posłanka PiS zdejmuje ze swojej strony zdjęcie z portretami terrorystów z Hamasu

| 19 komentarzy|
image_pdfimage_print

Posłanka PiS, Iwona Arent, szefowa polsko-palestyńskiej grupy parlamentarnej zdjęła ze swojej strony internetowej zdjęcie, na którym siedziała na spotkaniu pod portretami terrorystów Hamasu. To efekt naszej niedawnej publikacji: Konflikt izraelsko-palestyński przeniósł się na klub PiS. Waszczykowski broni Izraela

Kilka dni temu pisaliśmy, że posłanka PiS Iwona Arent, szefowa polsko-palestyńskiej grupy parlamentarnej znalazła się w ogniu krytyki na zamknietym posiedzeniu klubu PiS. Z ostrym potępieniem działalności tej grupy miał wystąpić Witold Waszczykowski. Posłowie PiS twierdzili, że padło wtedy oskarżenie polsko- palestyńskiej grupy parlamentarnej o faktyczne wspieranie terroryzmu poprzez m.in spotkania z liderami Hamasu.

Na początku grudnia czworo członków sejmowej grupy brało udział w wyjeździe do Strefy Gazy. Posłowie spotkali się między innymi z premierem z ramienia Hamasu Ismailem Hanije. O wyjeździe do Strefy Gazy poinformowało biuro posłanki Iwony Arent (PiS) – przewodniczącej Polsko-Palestyńskiej Grupy Parlamentarnej. Oprócz Arent w wyjeździe brali udział również poseł Bożena Kamińska (PO), Romuald Ajchler (SLD) oraz Tadeusz Woźniak (SP).

Więcej na: www.300polityka.pl

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook