Politycy i blogerzy o śmierci Osamy bin Ladena

osama-bin-laden4
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Śmierć najbardziej poszukiwanego terrorysty wywołała falę komentarzy w mediach. Piszą i mówią o niej wszyscy.

Ogłoszenie końca wojny z terroryzmem? To jakieś nieporozumienie – powiedział w TOK FM Józef Oleksy – terroryzm to nie był tylko Osama bin Laden, chociaż on najmocniej się wpisał w krwawość wymiaru tego terroryzmu. 

osama-bin-laden4To będzie ważny dzień i społecznie dla Amerykanów i politycznie dla prezydenta USA – mówił Paweł Kowal, eurodeputowany PJN. – To paradoks, że prezydent, który wykazywał w ostatnim czasie najmniej determinacji, przynajmniej w sferze werbalnej, oraz najmniej żyłki politycznej i militarnej do walki z terroryzmem zapisuje na swoim koncie ten sukces.

Choć wojna z terroryzmem jest daleka od zakończenia, to wykonany został ważny krok w celu pokonania Al-Kaidy i zapewnienia bezpieczeństwa milionom ludzi, chrześcijanom, muzułmanom, przedstawicielom innych religii, a przede wszystkim tym, którzy wierzą w pokojowe współistnienie – napisał w oświadczeniu dla PAP przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Jerzy Buzek.

Blogerzy zareagowali równie szybko. W komentarzach nie są zbyt optymistyczni.

więcej na:  www.wsieci.rp.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze