Płonące samochody na ulicach Francji

zamieszki-imigranckie-we-francji
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Kolejny raz doszło do starć miedzy miedzy imigrantami a Francuską policją. Podczas zamieszek młodociani uczestnicy zamieszek podpalali samochody. Kto zapłaci za te straty materialne? Najprawdopodobniej nie zrobią tego sprawcy, ten kolejny koszt związany ze zjawiskiem imigracji poniesie francuskie społeczeństwo.

Zamieszki na ulicach francuskiego miasta Woippy w północno-wschodniej części kraju. Demonstrujący, głównie młodzi ludzie, podpalali samochody. Doszło też do starć z policją. Przyczyną zamieszek była śmierć 19-latka, który zginął w czasie ucieczki przed funkcjonariuszami.

zamieszki-imigranckie-we-francji

Manifestujący zebrali się, by zorganizować tzw. cichy marsz ku pamięci zmarłego. Na początku odbywał się spokojnie, złożono kwiaty w miejscu, w którym umarł chłopak. Do starć doszło po tym, gdy policja chciała zakończyć protest. Choć trwały one tylko 20 minut, spalonych zostało kilka pojazdów.

Więcej na: tvn24.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze