Palestyńczycy zaatakowali biuro Al-Dżaziry

aljazeera
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Doradca prezydenta Autonomii Palestyńskiej potępił Al-Dżazirę, a tłum Palestyńczyków zniszczył biuro tej telewizji na Zachodnim Brzegu Jordanu, po tym jak podała ona, że palestyńscy negocjatorzy zgadzali się na duże ustępstwa w rozmowach pokojowych z Izraelem.
aljazeera
Powołując się na dokumenty, które miały wyciec ze źródeł palestyńskich, Al-Dżazira poinformowała, że palestyńscy przywódcy oferowali ustępstwa w dwóch najdelikatniejszych sprawach podejmowanych podczas negocjacji z Izraelem: Jerozolimy Wschodniej i palestyńskich uchodźców.

Około 250 zwolenników prezydenta Abbasa protestowało przed gmachem, w którym mieszczą się biura Al-Dżaziry. Mała grupa demonstrantów weszła do budynku i zniszczyła kamery ochrony, szklane drzwi i logo stacji. Na jednej ze ścian napisano Al-Dżazira to szpiedzy oraz Al-Dżazira równa się Izrael. Palestyńska policja usunęła agresywnych protestujących i powstrzymała większy tłum przed wejściem do budynku.

Więcej na: www.news.money.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze