Obrońca terrorystów wystąpi na Kapitolu

Islam na Wzgórzu Kapitolskim
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Prawnik terrorystów organizuje Dzień Islamskiej Jedności na Kapitolu

Amerykańscy muzułmanie przygotowują na piątek 25 września „Dzień islamskiej jedności”, zgromadzenie, które odbędzie się na Wzgórzu Kapitolińskim, w pobliżu siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie.

Islam na Wzgórzu KapitolskimOrganizatorzy spodziewają  się, że w wydarzeniu weźmie 50 000 muzułmanów. Tymczasem gazety i bloggerzy w Stanach Zjednoczonych wytykają liderowi ruchu Hassenowi Abdullahowi radykalizm i związki z terroryzmem.

Przede wszystkim był  on członkiem zespołu prawników, którzy bronili czterech mężczyzn oskarżonych o zamach na World Trade Center w Nowym Jorku w roku 2003, włączając w to Mahmuda Abouhalima skazanego na karę więzienia. W trakcie tej sprawy The New York Times określał go najbardziej agresywnie walczącym z prawników w tej sprawie.

Przeszłość Abdullaha jest rozbieżna z hasłami pokoju i jedności między muzułmanami i niemuzłmanami jakie przekazuje oficjalna strona wydarzenia. Konserwatywny FrontPageMagazine.com donosi, że bronił on także Numana Maflahiego, oskarżonego w 2004 roku o związki z Al-Kaidą i skazanego na pięć lat więzienia za mataczenie w trakcie dochodzenia w sprawie finansowania terroryzmu.

Robert Spencer z JihadWatch.org zgadza się, że każdy ma prawo do prawnej reprezentacji, ale wybór klientów Abdullaha jest… interesujący. Spencer, żeby nie być gołosłownym podaje kolejną sprawę, w której obrońcą był Abdullah – taksówkarza z Baltimore oskarżonego o udział w terrorystycznym obozie szkoleniowym w Pakistanie i konspiracji w celu przekazania wsparcia materialnego terrorystom spod znaku Lashkar-e-Taiba.

W wywiadzie dla New Jersey Star-Ledger, Abdullah wyjawia, że do tego działania zachęciła go otwarta postawa prezydenta Barracka Obamy w stosunku do muzułmanów, jego przemówienia inauguracyjne i odezwa do świata islamu wygłoszone w Kairze. Powiedział, że wyciąga rękę w stronę islamskiego świata, mówi Abdullah. Islamski świat chce wyciągnąć swoją rękę.

Komentatorów napawa niepokojem hasło przewodnie imprezy, widniejące na każdej stronie reklamującej wydarzenie – „Nasz czas nadszedł.”

AX na podst. WorldNetDaily

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook