Niepokojące doniesienia z Iranu – oślepimy naszych wrogów

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Drugie zakłady wzbogacania uranu, do których przyznał się w tym tygodniu Iran, będą wkrótce zdolne od działania. Powiadomił o tym szef biura ajatollaha Alego Chameneiego, Mohammad Mohammadi-Golpajegani.

– Nowe zakłady, dzięki Bogu, będą wkrótce zdolne do działania i oślepią wrogów – cytuje jego słowa agencja Fars. Współpracownik Chameneiego, najwyższego przywódcy duchowo-politycznego Iranu, nie podał żadnych terminów.

W piątek prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad powiedział, że do rozpoczęcia pracy w zakładach brakuje około 18 miesięcy, a zachodnie państwa pożałują swoich oskarżeń wobec Iranu o ukrywanie obiektu.

Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA) poinformowała w piątek, że Iran powiadomił ją o budowie drugich zakładów wzbogacania uranu. Jeszcze tego samego dnia MAEA zwróciła się do Iranu o jak najszybsze przekazanie informacji i ułatwienie dostępu do budowanej fabryki.

Więcej na : onet.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze