Niemcy się talibanizują

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Na propagandowym filmie skierowanym do Niemieckich muzułmanów, radykałowie mówiący płynnie po niemiecku zachęcają do przyłączenia się do walki. Film opublikowany w internecie, jest skierowany głównie  do imigrantów z krajów muzułmańskich mieszkających w Niemczech, którym beztrosko pozwalano osiedlać się  w Niemczech. Co ciekawe wśród rebeliantów jest parę osób, będących rodowitymi Niemcami. Nie świadczy to zbyt dobrze o muzułmańskiej edukacji, szerzonej w meczetach w Europie.

Pakistańskie władze zlokalizowały w Wazaristanie (a więc na terenach kontrolowanych przez Talibów) niemiecką wioskę – osadę bojowników dżihadu przybyłych do Pakistanu z RFN. Wśród nich jest wielu białych ludzi. Eksperci podkreślają, że Niemcy nawróceni na islam są często bardziej zaangażowani w dżihad od Arabów czy Pakistańczyków. Al-Qaeda ma też niemieckojęzycznego rzecznika – nazywa się Bakkay Harach.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LbGPetBzsQg

Więcej na: free-media.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze