Niemcy: Al-Kaida grozi zamachem po wyborach

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Siatka terrorystyczna Al-Kaida opublikowała w internecie nowe nagranie wideo, w którym żąda wycofania niemieckich wojsk z Afganistanu i grozi Niemcom niemiłą niespodzianką po wyborach parlamentarnych 27 września – podała telewizja ARD.

Islamski radykał Bekkay Harrach, obywatel niemiecki pochodzenia marokańskiego, ostrzega po niemiecku: Jeśli naród opowie się(…) za kontynuacją wojny, sam wyda na siebie wyrok. Wybory do Bundestagu dają ludziom jedyną możliwość kształtowania polityki swego kraju.

– Wraz z wycofaniem ostatniego niemieckiego żołnierza (z Afganistanu) Niemcy opuści ostatni mudżahedin – mówi terrorysta.

Radzi też niemieckim muzułmanom, by przez dwa tygodnie po wyborach trzymali się z daleka od miejsc publicznych.

Według niemieckich mediów policja uważa 26-minutowe nagranie za oryginalne i poważnie traktuje groźby Al-Kaidy, które ukazują się w internecie już od początku roku. Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo zaobserwowały zwiększoną aktywność i częstotliwość wyjazdów osób podejrzanych o powiązania z grupami terrorystycznymi.

Więcej na: interia.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze