Nieliczni, ale groźni

| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Rządy Niemiec przez lata, w imię demokracji, przymykały oko na fundamentalistów islamskich. Teraz za ten błąd mogą drogo zapłacić.

Kiedy na początku września Ibrahim wracał z nocnej zmiany, na Heinrich-Schlusnus-Strasse w berlińskiej dzielnicy Neukoelln pełno było karetek i wozów policyjnych. Przed blokiem kręciło się mnóstwo policjantów i zamaskowanych antyterrorystów z karabinami, przypomina sobie Ibrahim. Na dole stało kilku sąsiadów. Ktoś puścił plotkę, że policja szuka terrorysty. Ibrahim nie uwierzył. Niby kto? Potem policjanci wyprowadzili panią N., żonę Haniego. Ibrahim rozpoznał ją z daleka, bo jedyna w klatce nosiła nikab, tak, że było jej widać tylko oczy. Pani N. przed sobą pchała wózek z bliźniakami. Haniego nie było widać. Kiedy już Ibrahim dostał się do mieszkania, z telewizji dowiedział się, że policja w Berlinie ujęła dwóch islamskich zamachowców.

Więcej pod adresem

http://www.polityka.pl/swiat/analizy/1519770,1,niemcy-na-celowniku-fundamentalistow-islamskich.read

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze