Muzułmanin zmusił Polkę do prostytucji i zamordował! W imię honoru

| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Od jakiegoś już czasu w mediach pojawiają się informacje o tzw. „honorowych zabójstwach”, których w Europie dopuszczają się wyznawcy islamu. Ich ofiarami padają kobiety z najróżniejszych powodów.

Najczęstszymi są jednak: niewierność i nieposłuszeństwo mężczyznom. Do takiej makabrycznej zbrodni doszło, niestety, również w Polsce. Pakistańczyk oskarżony jest o zamordowanie 31-Polki, matki czwórki jego dzieci.

Wstrząsającą historię Agnieszki z Łodzi przedstawili reporterzy „Superwizjera” TVN. Dziewczyna poznała swojego przyszłego oprawcę Naeema na jednej z dyskotek. Szybko zakochała się w nim. Przeszła na islam. – Jako muzułmance nie można było jej iść do szkoły ani pracy, bo tam byli mężczyźni- wspomina pani Halina, mama ofiary.

Para zamieszkała razem, na świat przyszły dzieci, w sumie czworo. – Wtedy zobaczyliśmy jak ją traktuje, była nieraz bita, potem była w ciąży i nawet wtedy ją bił – załamuje ręce matka Agnieszki.
Kobieta wyjechała z partnerem i dziećmi do Pakistanu. Szybko jednak stamtąd wróciła, tyle że bez dzieci. Ojciec za oddanie ich matce zażądał wysokiego haraczu. Miał zmuszać Agnieszkę do prostytucji, aby mogła uzbierać pieniądze.

Sprawą zajęli się urzędnicy, i to nawet wysokiego szczebla. – Próbowaliśmy doprowadzić do pojednania pani Agnieszki z jej partnerem. To było burzliwe spotkanie, ale nie przyniosło efektów – tłumaczy rzecznik MSZ Marcin Bosacki.

Więcej na: fakt.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze