Możemy się pod tym podpisać

| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Otrzymaliśmy, z prośbą o rozpowszechnienie, list Nicolaia Sennelsa, aktywisty anty-dżihadu, duńskiego psychologa, znanego z pracy wśród muzułmańskich przestępców w więzieniu w Kopenhadze i z głośnej książki na ten temat.

Drodzy Przyjaciele

Niedawne badania wykazały, że islam jest najbardziej nielubianą religią w Danii oraz we Francji  – i to pomimo tego, że nasi populistyczni i tchórzliwi politycy próbują ukrywać oczywiste fakty na temat tej niekonstytucyjnej religii. Możecie dzielić się tą informacją, a także wysyłać ją jako list do gazet.

Muzułmanie regularnie oskarżają Zachód o islamofobię. Nieustanna przemoc i ataki terrorystyczne w ich wykonaniu, jak widzieliśmy ostatnio w Bostonie, pokazują, że wielu muzułmanów chce właściwie, żebyśmy się bali islamu. Ale my się nie boimy. My mamy islamomdłości. Napawa nas niesmakiem ich antykonstytucyjna religia, której święte księgi dosłownie nakazują wyznawcom, aby szkodzili niemuzułmanom i zabijali ich. Szokujące jest to, jak media i politycy, z Barackiem Husseinem Obamą na czele, unikają nazywania tej religii terrorystów, by utrzymywać ludzi w niewiedzy co do niewygodnych prawd na temat najszybciej dziś na świecie rosnącego wyznania.

Tłumaczenie PJ

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook