Modelka, muzułmanka, antysemitka

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Modelka Amena Khan pracująca dla L’Oréal Paris w Wielkiej Brytanii zrezygnowała z pracy przy najnowszej kampanii po tym, jak jej antysemickie posty na Twitterze nabrały rozgłosu w mediach. 

Khan, która jest muzułmanką i jako pierwsza modelka w historii wystąpiła w hidżabie, ogłosiła swoją decyzję zaledwie kilka dni temu i dodała, że usunęła już kontrowersyjne posty na temat Izraela, w których napisała, że Żydzi są narodem „morderców dzieci” i „nieprawomocnym państwem”. L’Oréal Paris UK odmówiło komentarza na temat wypowiedzi swojej pracownicy.

“Głęboko żałuję treści postów, które napisałam w 2014 r. i szczerze przepraszam za urazę i ból, który spowodowałam” – pisze Khan – „Wspieranie wielonarodowości to jedna z moich życiowych pasji i nikogo w niej nie dyskryminuję. Postanowiłam usunąć tamte wypowiedzi, ponieważ nie były one napisane w duchu harmonii, którą popieram. Wzięłam niedawno udział w bardzo ekscytującej kampanii, która związana była z uczuciem przynależności, po czym z ogromnym żalem z niej zrezygnowałam, ponieważ dyskusje, które się w związku z nią toczą, zaburzają pozytywny i przynależnościowy ton, który za nią stoi”.

W 2014 r. w usuniętym już poście modelka napisała: „Izrael to podły kraj, a najbardziej prze to cierpią niewinne dzieci. Izrael = Faraon. Obaj są mordercami dzieci. Jeśli Allah pozwoli, czeka ich też klęska; to tylko kwestia czasu”.

Borsuk na podst. http://www.breitbart.com/tech/2018/01/22/loreal-muslim-model-steps-anti-israel-twitter-posts-surface/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20180122

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook