Miller: Palikot staje po stronie morderców

| 97 komentarzy|
image_pdfimage_print

Według szefa SLD, zachowanie Janusza Palikota w kwestii więzień CIA stwarza bardzo istotne zagrożenie dla obywateli, naszego państwa oraz… Euro 2012

Szef SLD Leszek Miller zapowiedział w Łodzi, że po świętach wielkanocnych Sojusz skieruje do Sejmu swój wniosek o referendum ws. wieku emerytalnego. Według niego SLD zebrał dotąd pod wnioskiem mniej więcej 360 tys. podpisów. Lider SLD podkreślił, że determinacja Sojuszu jest tym większa, że wniosek Solidarności o referendum został odrzucony.

(…)

Palikot tworzy zagrożenie przed Euro?

Jako drugi powód wymienił formę polityki, którą uprawia Janusz Palikot. – Polityki agresywnej, gdzie często obraża się naszych przedstawicieli, a także, że w tzw. kwestii więzień CIA Janusz Palikot staje po stronie morderców i terrorystów. Janusz Palikot wyraźnie eksponuje ich stronę, a z mojego punktu widzenia to jest niedopuszczalne – mówił Miller. Jak zaznaczył, zawsze należy stać po stronie ofiar, a nie po stronie morderców, zawsze należy stać po stronie ofiar zamachu 11 września a nie po stronie tych, którzy ten zamach wykonali i trzeba stać po stronie polskich żołnierzy, którzy walczą z terroryzmem.

Zdaniem Millera to co Janusz Palikot robi „stwarza bardzo istotne zagrożenie dla obywateli i naszego państwa”. Wzmaga – według lidera SLD – zagrożenie dla naszego kontyngentu w Afganistanie, stwarza zagrożenia dla wielu polskich turystów i istotne niebezpieczeństwo przed Euro 1012.

– Ja tego nie akceptuję i głęboko się z tym nie zgadzam, żeby kwestia walki z terroryzmem, rzekomego więzienia CIA była wykorzystywana do bieżących celów politycznych. Janusz Palikot igra z ogniem, zbiera chrust i bawi się zapałkami. I jeżeli coś się złego w Polsce wydarzy, to poniesie za to odpowiedzialność – dodał Miller.

Więcej na: rp.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze