Marsz w czarnych burkach

Protest we Wroclawiu
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Marsz w czarnych chustach oraz ulotki „Modna Burka” mówiące o ucisku kobiet w islamie – 8 marca  na rynku Wrocławskim manifestowano przeciwko islamizacji Europy.
Protest we Wroclawiu
„W ciągu 50 lat Europa zapewne stanie się w połowie muzułmańska. To fakt. 70-milionowa, całkowicie muzułmańska Turcja oczekuje na naszą zgodę na szybkie wejście do UE. To fakt. Wciąż można coś zrobić! To fakt” – te słowa mogliśmy przeczytać na ulotce rozdawanej przechodnim na wrocławskim Rynku przez członków stowarzyszenia Humanists Againts Sharia.

Poprzebierani na czarno, z zasłoniętymi twarzami, maszerowali przez Rynek z transparentem: „Wolność kobiet – stop islamizacji Europy!”

W zrozumieniu sytuacji kobiet w Islamie miała pomóc umieszczona na ulotce historia dziennikarki Lili Ghobady, która opisywała nakazy i zakazy obowiązujące kobiety w islamie, np. karę śmierci przez ukamienowanie za przejście na inną wiarę.

Więcej na: mmwroclaw.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze