Kuwejt: Dżihad przeciwko disco

Arab Disco
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Organizacje monitorujące dżihad ostrzegają: zatacza on coraz szersze kręgi. Wpływy ekstremistów nasilają się nawet w państwach islamskich uważanych dotychczas za postępowe i umiarkowane, na przykład w Kuwejcie.

Arab DiscoFunkcjonariusze rządowi sieją terror, wtrącając ludzi do więzienia w myśl absurdalnych zakazów pochodzących prosto od fanatyków religijnych pokroju Ajatollaha Chomeiniego.  

Jak mawiał Chomeini, w islamie nie ma miejsca na zabawę. Robert Spencer z Jihadwatch bije na alarm: w Kuwejcie, uważanym dotychczas za postępowe i umiarkowane państwo islamskie, do więzienia można trafić za tańczenie disco, produkcję i rozprowadzanie alkoholu czy też … brawurową jazdę samochodem.

Arab Times donosi, że w samym Kuwejcie podczas Id al-Fitr – Święta Przerwania Postu (Ramadanu) -142 osoby zostały aresztowane w związku z likwidacją fabryki alkoholu. Akcją dowodził generał Thabet Al Muhanna – zastępca podsekretarza ds. bezpieczeństwa publicznego. Do kolejnych zatrzymań doszło w Abu Halifa, Mangaf i Mahboula – siły rządowe zatrzymały 51 osób, które organizowały trwające całą noc imprezy z tańcami. Pod meczetami w Sabahiya, Riqqa, Abu Halifa i Fahaheel aresztowano trzynastu żebraków, a w Kabadzie, Dhaer i Sabahiya za kraty trafiło czterdziestu trzech młodzieńców. Przestępstwo, którego się dopuścili, to brawurowa jazda autem. Na komisariacie znaleźli się również domokrążcy z osiedli Kout, Minshar i Kuwait Magic. Zamknięto tu również kolejną wytwórnię alkoholu i przyłapano sześciu Azjatów na posiadaniu 47 butelek i 79 pojemników z alkoholem.

JB na podst. Arab Times, Jihadwatch

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze