Kursy snajperskie dla imigrantów w Szwecji. Fałszywa informacja sprzed lat krąży w internecie i do dziś wpływa na życie w małej szwedzkiej gminie Sollefteå

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

„Szwecja ze środków publicznych opłaca kurs strzelecki dla uchodźców. Jest to część szwedzkiego programu integracyjnego” – doniósł niedawno portal wpolityce.pl, powołując się na „lokalną gazetę” allehanda.se. Podobne doniesienia pojawiły się w wielu polskich i światowych mediach, między innymi na anglojęzycznym portalu newobserveronline.com określającym się jako „wolny i niezależny”, a zajmującym głównie pisaniem o „zagrożeniach dla białej rasy”. Ten ostatni poszedł o krok dalej i napisał, że chodzi o kurs snajperski opłacany z publicznej kasy. Zdaniem portalu, młodzi uchodźcy z Syrii, Afganistanu, Afryki i Ameryki Południowej uczą się w Szwecji strzelać ze snajperki w ramach programu integracji z miejscową ludnością. Portal wyraził troskę o przyszłość całego kontynentu, skoro nauczania nie zaprzestano mimo faktu, iż „w Europie doszło do zamachów terrorystycznych zorganizowanych przez uchodźców”.

Więcej na: www.wp.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze