Kaznodzieja nienawiści wynajmuje Legoland

Legoland i pełazjąca islamizacja
| 35 komentarzy|
image_pdfimage_print

Legoland w Wielkiej Brytanii został ostro skrytykowany za zezwolenie skrajnemu islamiście na wynajęcie całego parku w Windsorze na „Dzień zabawy muzułmańskich rodzin”, 9 marca.

Przewodniczący Muzułmańskiej Fundacji Badań i Rozwoju (MRDF) Haitham al-Haddad, w przeszłości aprobował segregację płci, głosił że Żydzi pochodzą od “małp i świń” i popierał karę śmierci dla osób opuszczających islam.

„The Daily Star” donosi, że Haddad jest „jednym z 25 islamistów analizowanych pod kątem szerzenia ekstremistycznej ideologii na brytyjskich uniwersytetach i w meczetach”. Mówi się także, że jest jednym z pierwszych islamskich duchownych, którzy podlegaliby TEBO (Terror and Extremist Behaviour Orders) – proponowanym obywatelskim zakazem mającym na celu skuteczne uciszanie ekstremistycznych kaznodziei. W przeszłości zakazano mu występować w London School of Economics, po protestach społeczności żydowskiej.

Legoland i pełazjąca islamizacjaDr Taj Hargey z Muzułmańskiego Centrum Edukacji w Oksford mocno skrytykował Legoland za zgodę na to wydarzenie: „Zapytałbym Legoland, czy skoro są zadowoleni z powodu wynajęcia parku temu ugrupowaniu, to czy byliby też zadowoleni gdyby BNP (Brytyjska Partia Nacjonalistyczna) i inne skrajnie prawicowe ekstremistyczne grupy zorganizowałyby tam swój rodzinny dzień zabawy? Obie strony promują nienawiść i nietolerancję.”

Istnieją obawy, że grupy takie jak English Defence League (Angielska Liga Obrony) i Casuals United zorganizują tego dnia protesty przed Legolandem. Członkowie tych ugrupowań już kierowali do parku tematycznego obraźliwe telefony i zamieszczali komentarze na Facebooku oraz Twitterze.

Haitham al-Haddad
Haitham al-Haddad

Usama Hasan z antyekstremistycznej Quilliam Foundation, powiedział o Haddadzie: „Podobnie jak wszyscy ekstremistyczni islamiści, używa faszystowskiego języka mówiąc o niemuzułmanach. Odmawia siadania przy tym samym stole z kobietami i jest przeciwny koedukacyjnym miejscom pracy”

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Rzecznik prasowy Legolandu bronił decyzji parku. “Z pewnością nikogo w żaden sposób nie dyskryminujemy” – powiedział.

Tłumaczenie: Grażyna Jackowska

Źródło: http://www.breitbart.com/Breitbart-London/2014/02/17/Legoland-Hires-Out-Park-to-Islamic-Hate-Speaker

Od redakcji: Jeden z Czytelników nadesłał nam swoją – jak sam to określił, „dość emocjonalną” – korespondencję z Legolandem (na drugi list na razie nie ma odpowiedzi); oto ona:

Hello
This:
http://kafircrusaders.wordpress.com/2014/02/08/legoland-windsor-to-host-muslim-only-day-on-march-9th/
is betrayal of Western civilization.
Betrayal of humanity!
Are you completly out of your minds?
Me, and my many friends, will boycott Legoland from now on.
XX, Poland

——————————–

Dear Mr XX
We can confirm that a private company has hired the LEGOLAND Windsor Resort for a day before we open for the 2014 season on Friday 14th March. LEGOLAND would not discriminate against anyone from hiring out the Park and as this is prior to opening will not affect any of guests or Annual Pass holders. Our opening dates and times can be found on our website. The company who have hired the Park welcome friends and family of all faiths. I hope this clears up any confusion.
We look forward to welcoming you and your family when we’re officially open.
Yours sincerely
Lynn Lipscomb
Customer Services Advisor

———————————–

Dear Lynn
It does not clear anything.
Your customer, Haitham al-Haddad, is islamic extremist, a hate preacher.
He supports death penalty for apostates.
Is that enough or not?
Would you hire Legoland to BNP thugs, for example?

————————————

Adres email: CustomerServices@merlinentertainments.biz

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook