Islamski misjonarz niewiernym mężem?

| 3 komentarze|
image_pdfimage_print

Znany kaznodzieja nienawiści Hamza Tzortzis znalazł się na liście skradzionych przez hakerów kont portalu dla osób zdradzających partnerów.

Witryna Ashley Madison
Witryna Ashley Madison

Brytyjski islamista Hamza Tzortzis to lider salafickiej organizacji iERA (Islamska Akademia Edukacji i Badań). Jednym z jej projektów jest namawiający do przejścia na islam Mission Dawah, w ramach którego działacze iERA odwiedzili w ubiegłym roku w grudniu Polskę zakładając tu filię misjonarskiej działalności.

Tzortzis zaprzecza, że świadomie korzystał z portalu dla zdradzających swoich mężów i żony. Twierdzi, że to manipulacja, a ktoś wykorzystał jego dane.

„Ktoś płacił setki (dokładnie 135 funtów – przyp. red.) dolarów, żeby utrzymać konto przez 9 miesięcy? Konto było używane, żeby robić transakcje akurat w tych lokalizacjach, w których byłeś obecny? A ostateczny plan był taki, żeby shakować bazę danych Ashley Madison i wypuścić konta 40 milionów użytkowników po to, żeby wrobić ciebie?” – kontrują jego krytycy.

Kiedy masowałeś stopy swojej żonie? A kiedy innym…?

Zarzuty związane z obecnością na portalu to jedynie skandal obyczajowy. Raport na temat Tzortzisa i organizacji iERA opublikowali brytyjscy ex-muzułmanie, wymieniając liczne wypowiedzi sprzeczne z prawami człowieka i demokracją. Tzortzis oskarżany jest o popieranie kary śmierci za odejście od islamu, małżeństwa i seks z nieletnimi, wsparcie dla islamskiego kalifatu.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

AX na podst. Breitbart.com

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook