Islamscy terroryści nie są już islamscy

Bill O'Reilly
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Znany prawicowy komentator stwierdził w telewizji, że 11 września to muzułmanie zaatakowali Amerykę. I rozpętał dziką awanturę.

Bill O'Reilly
Bill O'Reilly

Panie dyskutowały z O’Reillym o kontrowersyjnym projekcie meczetu, który muzułmanie chcą wybudować dwie ulice od nowojorskiego Ground Zero, czyli miejsca, gdzie do 11 września 2001 r. stały dwie wieże World Trade Center. Według pomysłodawców ma to być centrum pojednania i tolerancji, ale sprzeciwiają mu się rodziny ofiar zamachu. Zresztą projekt ten, jak pokazują sondaże, nie podoba się większości Amerykanów.

W pewnym momencie wielki i wpływowy gwiazdor Fox News stwierdził, że „Amerykanie nie chcą tego meczetu, bo muzułmanie mordowali nas 11 września”. – To brednie! To byli ekstremiści! – krzyknęła Goldberg. Behar podniosła się z krzesła, mówiąc: – Nie mam zamiaru tutaj dłużej siedzieć, jestem oburzona!

I wyszła, a Goldberg poszła w jej ślady. Doświadczona Walters, porzucona przez koleżanki, zwróciła się do telewidzów: – Przed chwilą widzieliście państwo coś, co nie powinno się zdarzyć. Trzeba umieć rozmawiać bez obrażania się i trzaskania drzwiami.

Więcej na www.gazeta.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze