Islamscy naziści

Adolf Hitler i Wielki Mufti Jerozolimy Hajj Amin al-Husseini
| 12 komentarzy|
image_pdfimage_print

Nikt nie poinformował islamskich nazistów, że przegrali Drugą Wojnę Światową. Były premier Malezji, Mahathir Mohamad stwierdził ostatnio, że Żydzi w Europie „zawsze stanowili problem”.
Adolf Hitler i Wielki Mufti Jerozolimy Hajj Amin al-Husseini
Utrzymywał, że „zamykanie ich w gettach i cykliczne mordowanie było koniecznością. Jednak wciąż pozostawali przy życiu, prosperowali… szantażowali rządy państw. Nawet po wymordowaniu przez Nazistów… przeżyli, aby dalej być źródłem coraz to poważniejszych problemów dla świata”.

Mohamad okrył się złą sławą w październiku 2003r., kiedy powiedział, że „Żydzi żądzą tym światem per procura.” W tym samym przemówieniu żalił się, że „Muzułmanie będą zawsze uciskani i zdominowani przez Europejczyków i Żydów. Musi być jakaś inna droga. 1.3 miliarda muzułmanów nie może być pokonanych przez kilka milionów Żydów. Musi być jakiś sposób… Przez ponad pół wieku walczymy o Palestynę. Co uzyskaliśmy? Nic. Powodzi nam się gorzej niż kiedyś. Jeśli zastanowilibyśmy się wcześniej, moglibyśmy wymyślić jakiś plan, strategię, która pozwoliłaby nam osiągnąć ostateczne zwycięstwo.”

Ostateczne zwycięstwo? Ostateczne rozwiązanie, być może? Czy Mahathir mógł wierzyć, że jeden z tych cyklicznych mordów, o których mówił z taką aprobatą, Żydom się należał?

Nie jest on osamotniony w tym mniemaniu: kilku innych islamskich przywódców wypowiadało się niedawno w podobnym stylu. 29 stycznia, palestyńska Authority TV, kontrolowana przez umiarkowanego jakoby przywódcę Fatahu i prezydenta Autonomii Palestyńskiej Mahmouda Abbasa, wyemitowała piątkowe kazanie z meczetu zawierające odniesienie do ludobójstwa w hadisie, w którym Mahomet głosił, że koniec nie nadejdzie, dopóki Muzułmanie nie zaczną zabijać Żydów: „Prorok mówi: ‘Będziesz walczył z Żydami i zabijesz ich, aż drzewo i kamień przemówią i rzekną: „O muzułmaninie, sługo Allacha” – drzewo i kamień nie powiedzą ‘O Arabie!’, powiedzą ‘O! muzułmaninie’. Nie powiedzą także: ‘Gdzie są miliony?’ i nie powiedzą: ‘Gdzie jest naród arabski?’. Lecz powiedzą: ’O muzułmaninie, sługo Allacha – za mną stoi Żyd, przyjdź i zabij go’. Będzie tak z wyjątkiem drzewa Gharqad, które jest drzewem Żydów. Dlatego też, ziemia ta będzie wyzwolona tylko przez dżihad.”

Podobnie, 12 stycznia, czołowy przedstawiciel władz irańskich, Mohammad Hassan Rahimian, oznajmił w telewizji Al-Manar: „Wyprodukowaliśmy pociski, które pozwolą nam, kiedy to konieczne, zamienić cały Izrael w wielki holocaust.”

29 grudnia, islamski duchowny, Muhammad Hussein Yaaqub, powiedział w telewizji Al-Nas: ”Żydzi to nasi wrogowie. Allach zniszczy ich naszymi rękami. To wiemy na pewno. Nie dlatego, że ja tak mówię, lecz dlatego, że powiedział tak Allach. „Odkryjecie, że najsilniejszymi wrogami wierzących są Żydzi i politeiści.” To jest cytat z Koranu (5:82).

Ahmad Al-Barqawi, doktor z Uniwersytetu w Damaszku, dołączył do ludobójczego chóru przemawiając w Syria TV, 15 grudnia, 2009r.: „Kiedy wróg uzmysłowi sobie, że płaci wysoką cenę za swą okupację, zarówno w kwestii ofiar jak i środków, podda się. Bez tego nie ma szans na zgodę. Dlatego uważam, że zagłada Izraela jest łatwiejsza niż zawarcie z nim pokoju, ponieważ tylko unicestwienie Izraela, poprzez długofalowy i konsekwentny wysiłek, może przynieść owoce w społeczeństwie, które czuje się obce w tym [arabskim] świecie, i nie chce w nim trwać, przemocą go odrzucając.”

5 stycznia, Yousuf Ahmad, szef biura Al-Faraeen TV z Gazy, powiedział, że Izrael był ”słabszy niż pajęcza sieć. Na Allacha, jeśli naród arabski zdecydowałby się zjednoczyć, państwo Izrael automatycznie przestałoby istnieć.” A jeśli to by się stało, to oczywiście masakra Żydów na masową skalę byłaby nieunikniona. Przywódca Hamasu, Khaled Meshaal, wygłosił podobne oświadczenie w telewizji Al-Jazeera, 15 grudnia: “Opór stawiany na palestyńskiej ziemi będzie zwycięski i wypędzi tych Syjonistów z naszego terytorium. Wypędziliśmy ich z Gazy, nawet jeśli wciąż próbują ją oblegać. Wypędzimy ich z Zachodniego Brzegu i całej naszej palestyńskiej ziemi, jeśli taka wola Allacha.”

Żadna z tych wypowiedzi nie powinna budzić zaskoczenia. Ludobójczy hadis, cytowany w palestyńskiej telewizji, jest jeszcze jednym elementem antysemityzmu, głęboko zakorzenionego w Koranie i Sunnach, który przewija się w islamskiej historii z niesamowitą konsekwencją. Co więcej, jak pieczołowicie udokumentowała to niedawno Pamela Geller na AtlasShrugs.com, niesławny Wielki Mufti Jerozolimy, Hajj Amin al-Husseini, był głęboko zaangażowany w planowanie i wykonanie planu holocaustu w Europie. Wielki wielbiciel i przyjaciel Adolfa Hitlera, był zaangażowany w eksterminację Żydów na Ziemi Świętej w latach 30 ubiegłego wieku. A w czerwcu 1946r., podczas procesów norymberskich, Dieter Wisliczeny, zastępca nazistowskiego ludobójcy Adolfa Eichmanna zeznał, że „Mufti był jednym z inicjatorów systematycznej eksterminacji europejskich Żydów oraz, że był współpracownikiem i doradcą Eichmanna i Himlera w wykonaniu tego planu… Był jednym z najlepszych przyjaciół Eichmanna i ciągle podburzał go do przyśpieszenia procedur eksterminacji. Słyszałem jak mówił, że incognito, w towarzystwie Eichmanna, odwiedził komory gazowe w Oświęcimiu.”

Al-Husseini otrzymał rolę w planie Ostatecznego Rozwiązania Hitlera poprzez swoje oddanie islamskim tekstom i naukom, które demonizują Żydów i nawołują do ich mordowania. I jak pokazuje przykład Mahathira Mahmuda i innych muzułmanów cytowanych powyżej, muzułmanie wciąż czytają te teksty i biorą je na poważnie. Świat ziewa, słysząc o tym, na swoje własne ryzyko.

https://www.youtube.com/watch?v=Xi7GdviIsjQ

R. na podst. Robert Spencer, Jihadwatch.org

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook