Islam nie jest religią pokoju

obama_blair
| 8 komentarzy|
image_pdfimage_print

Wielu polityków – w tym zachodni liderzy tacy jak Obama czy Tony Blair – próbuje zanegować powiązania islamu z terroryzmem, nazywając to wyznanie religią pokoju. Jednakże sami islamscy liderzy są odmiennego zdania. Anjem Choudary nie owija w bawełnę: islam nie oznacza pokoju, islam oznacza poddanie.

obama_blairW wywiadzie dla CNN Choudary tłumaczy, że islam nie oznacza pokoju (jak błędnie mniemają niewierni), ale poddanie. Dodaje, że jest w nim miejsce na przemoc i dżihad. Na tle wielu innych muzułmańskich przywódców Choudary wyróżnia się otwartym dążeniem do wprowadzenia szariatu w Wielkiej Brytanii i to pomimo faktu, że niedawno jego organizacja, Islam4UK, została zdelegalizowana.

Choudary pochwala zamachowców z 9/11 i 7/7 oraz wzywa do obalenia brytyjskiego rządu i egzekucji papieża Benedykta. Uważa, że jest to zgodne z Koranem, gdyż jak mówi: Zaraz po wierze, dżihad jest najszerzej omówionym w islamie obowiązkiem religijnym. Islam nie jest tylko religią, gdyż nie dotyczy tylko wiary i duchowości. W rzeczywistości jest to ideologia walki, dla której jest się gotowym umrzeć.

Oprac: JB na podst:

www.jihadwatch.org

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze