Islam ma zdominować Włochy

| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Pod koniec marca ponad 250 meczetów z całych Włoch porozumiało się w celu utworzenia nowej organizacji – Włoskiej Konfederacji Islamskiej (CII). Jest to struktura całkowicie kontrolowana przez władze w Maroku, która ma rywalizować z istniejącą organizacją muzułmańską – z Unią Islamskich Wspólnot i Organizacji we Włoszech (UCOII)

Były włoski minister ds. polityki wspólnotowej, Andrea Ronchi tłumaczył, że „nie może dojść do porozumienia z UCOII, które de facto zaprzecza istnieniu państwa Izrael i zajmuje dwuznaczne stanowisko w sprawie terroryzmu na poziomie krajowym i lokalnym”.

W związku z tymi reakcjami i by uspokoić włoski rząd, muzułmanie postanowili stworzyć nową organizację, reprezentującą bardziej łagodny islam. 22 marca powołano do życia CII, która jest kontrolowana przez władze Maroka.

Ze statutu CII dowiadujemy się, że „szanuje świętość życia” i „odrzuca wszelkie formy przemocy”. Statut stwierdza ponadto, że CII „szanuje zasady umiaru i tolerancji wobec innych” a ponadto „promuje i chroni prawa kobiet muzułmańskich we Włoszech”.

Według raportu hiszpańskich służb specjalnych, rząd marokański realizuje strategię, która polega m.in. na tworzeniu równoległego społeczeństwa muzułmańskiego w Hiszpanii, które unika za wszelką cenę integracji. Wyznawcy Mahometa wywierają presję na miejscowe władze, by wprowadziły do szkół publicznych naukę islamu (sic!). Już teraz stworzyli własne sądy, które orzekają zgodnie z prawem szariatu.

 

Więcej na: www.pch24.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze