Holenderski europoseł zaatakował Polskę na forum PE

| 6 komentarzy|
image_pdfimage_print

Holenderski europoseł Barry Madlener znów zaatakował w Parlamencie Europejskim Polskę. Jak poinformowały niemal wszystkie holenderskie gazety w internetowych wydaniach, tym razem Holendrowi nie podoba się polska ustawa abolicyjna dla nielegalnych imigrantów.

Frakcja antyimigracyjnej Partii na rzecz Wolności, z której wywodzi się europoseł, skierowała w tej sprawie pytania do Komisji Europejskiej.

Holenderski europoseł nazwał ustawę abolicyjną wielką nieodpowiedzialnością za strony Polski. Jego zdaniem, Warszawa narusza tym samym umowę zawartą przez europejskich ministrów sprawiedliwości i spraw wewnętrznych w 2008 roku, według której kraje Unii Europejskiej nie mogą sobie „ot tak” wprowadzać amnestii dla nielegalnych cudzoziemców, przebywających na ich terytorium.

Europoseł szacuje, że w Polsce może być nawet 70 tysięcy nielegalnych cudzoziemców.
„Jeśli zalegalizuje się ich pobyt w Polsce, będą mogli swobodnie podróżować po całej Unii Europejskiej” – cytują obawy europosła internetowe wydania holenderskich gazet.

Więcej na: interia.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze