Hitler na antyislamistycznych plakatach

hitler
| 6 komentarzy|
image_pdfimage_print

Antyislamistyczny plakat wykorzystujący twarz Adolfa Hitlera ukaże się na autobusach w Waszyngtonie.

Ogłoszenie zostanie zamontowane na 20 miejskich autobusach i będzie zawierało zdjęcie ze spotkania przywódcy nazistowskich Niemiec z antysemickim muftim Jerozolimy Haj Aminem al-Husseinim podczas II Wojny Światowej. Grupa kryjąca się za tą kampanią – American Freedom Defence Initiative jest zaniepokojona „globalnym dżihadem i islamską supremacją” i poprzez takie plakaty nawołuje do zaprzestania udzielania pomocy zagranicznej państwom islamskim przez USA.

Podpis pod kontrowersyjnym zdjęciem Hitlera głosi: „Islamska nienawiść do Żydów: To pochodzi z Koranu. Dwie trzecie całej pomocy amerykańskiej przeznaczone jest dla krajów islamskich. Zatrzymać rasizm. Wstrzymać całą pomoc dla krajów islamskich.”

hitlerSzefowa AFDI Pamela Geller twierdzi, że plakaty są odpowiedzią na wcześniejsze reklamy umieszczone na autobusach przez organizację American Muslims for Palestine, mające charakter antysemicki. Według jej wypowiedzi dla International Business Times „intencją jest przebić manipulowane media, które promują antysemicką propagandę”. Dodała również, że jej plakaty,  które będą obecne przez cztery tygodnie, cieszą się szerokim poparciem, a dostarczone przez nią informacje dowodzą prawdziwości słów zawartych w ogłoszeniu.

Kampania Rady Stosunków Amerykańsko-Islamskich (CAIR). „To jest kampania propagandowa mająca na celu wywołanie nienawiści wobec amerykańskich muzułmanów i została oparta na fałszywych informacjach, wyrywając z kontekstu słowa Koranu”, powiedział Nihad Awad, dyrektor  CAIR. Organizacja rozważa również możliwość przeprowadzenia kontrakcji i rozdaje darmowe kopie Koranu.

 Akita Inu, na podst. http://www.dailymail.co.uk

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze