Egipski kandydat na prezydenta Tawfik Okasza przewiduje, że armia egipska otworzy ogień do “swoich wrogów” – USA, Niemiec i Izraela

| 9 komentarzy|
image_pdfimage_print

Poniżej podajemy fragmenty wywiadu z egipskim kandydatem na prezydenta, Tawfikiem Okaszą, właścicielem Al-Faraeen TV. Klip został nadany przez Al-Faraeen TV 9 lutego 2012.

„Zasadą Hitlera było, że najlepsza rasa musi zostać panem świata i musi rozprzestrzenić się po całym świecie… Wiedział, że Żydzi opowiadali się za tą samą ideologią”

Tawfik Okasza: Zasadą Hitlera było, że najlepsza rasa musi zostać panem świata i musi rozprzestrzenić się po całym świecie. Hitler oparł na tym niemiecki nazizm w celu rządzenia i posiadania świata. Z drugiej strony stwierdzamy, że jest to dokładnie ta sama filozofia, jak Izraelczyków i Żydów, którzy mówią: Jesteśmy ludem semickim, jesteśmy najlepszymi ludźmi na świecie i musimy rządzić i posiadać świat, ponieważ Semici są królami ziemi i wszystkiego, co na niej jest.

[…]

Hitler wiedział, że Żydzi mieli tę samą ideologię. Podzielali tę samą ideologię.

„Hitler wierzył, że Niemcy są panami świata – podczas gdy Żydzi wierzyli, że to oni są panami świata”

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Hitler wierzył, że Niemcy są panami świata, podczas gdy Żydzi wierzyli, że to oni są panami świata. I tak wywiązała się walka – albo Żydzi zniszczyliby Hitlera, żeby mogli kontynuować dążenie do celu rządzenia światem, albo Hitler unicestwi Żydów i zrealizuje własny cel rządzenia światem. To doprowadziło Żydów do odegrania bardzo ważnej roli w II wojnie światowej, która przyniosła porażkę Hitlera.

Wszyscy intelektualiści i wszyscy ludzie wierzą, że powodem porażki Hitlera w II wojnie światowej było, iż posłał swoje wojska do Rosji w czasie ciężkich śniegów. Temperatura w Rosji sięgała minus 7, 10 lub 12 stopni Celsjusza i niemieccy żołnierze i oficerowie nie byli przyzwyczajeni do tego klimatu. Z drugiej strony Hitler posłał swoje siły do Afryki Północnej w czerwcu, lipcu i sierpniu, kiedy pogoda była bardzo gorąca, i także tam jego żołnierze nie byli w stanie poradzić sobie z pogodą. Ludzie wierzą, że te dwa fronty były głównym powodem porażki Hitlera. To napisali historycy. Ale nie. To jest błąd.

„Między Hitlerem a Żydami prowadzona była tajna wojna i Hitler rozpoczął tę wojnę Holocaustem”

Prawda jest taka, że między Hitlerem a Żydami prowadzona była tajna wojna i Hitler rozpoczął tę wojnę Holocaustem. Wszyscy Żydzi i wszyscy historycy mówią, że Hitler palił Żydów w Holocauście. Nic podobnego. Hitler zebrał wszystkich Żydów, jakich mógł, i wszystkich zdeprawowanych ludzi, jakich mógł… Innymi słowy, ludzi, którzy byli niezdolni do pracy – ludzi z polio, ludzi ze specjalnymi potrzebami i starców… zebrał ich i spalił. Powiedział, że byli nieproduktywni i byli ciężarem dla niemieckiej gospodarki i dlatego pozwolił im na wejście do Holocaustu.

Żydowski Holocaust nie był tylko dla Żydów, ale dla każdego, kto był zdaniem Hitlera “zdeprawowany”… To obejmowało muzułmanów i chrześcijan – każdego. […]

Hitler został pokonany w II wojnie światowej, ponieważ Żydzi prowadzili przeciwko niemu tajną walkę, przez podstawienie jednego… Dwóch doradców Hitlera pracowało dla Żydów. To oni doradzili Hitlerowi, by zmobilizował swoje siły do Rosji i do Afryki Północnej. W ten sposób, Żydom udało się dostać blisko Hitlera, przy pomocy jego najbliższych doradców. […]

Więcej na: memri.org

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook