„Dżihadyści wracają na Wyspy ze strasznymi pokładami przemocy. Patrole muzułmańskie? To zwiastun tego, co nadchodzi” [WYWIAD]

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Na Wyspach przybywa muzułmanów, którzy nie chcą integracji, rządzą się swoimi prawami. „Muzułmańskie patrole”, które ganiają na ulicach Londynu kobiety w krótkich spódnicach? To tylko zwiastun tego, co nadchodzi. Ta kultura ma moc wydobywania z ludzi tego, co najgorsze. Na północy Anglii sytuacja jest wręcz krytyczna – mówi w rozmowie z Gazeta.pl Alexander Khan, autor książki „Islamski bękart”.

Dziś publikujemy drugą część naszej rozmowy z pisarzem. W pierwszej, Alexander opowiedział nam o swoim dzieciństwie, w którym uprowadzony przez swoich najbliższych wylądował w szkole islamskiej, w której rekrutowano przyszłych dżihadystów.

Dziś Alexander współpracuje z brytyjską fundacją, której celem jest szerzenie świadomości na temat niebezpieczeństw związanych z fundamentalizmem religijnym. W tej drugiej części rozmowy opowiada nam o rosnących dziś napięciach społecznych w społeczeństwach wielokulturowych.

Więcej na http://wiadomosci.gazeta.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze