Dzień jak co dzień w Państwie Islamskim…

1
Odczytywanie wyroku
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Państw Islamskie opublikowało zdjęcia pokazujące ścięcie Syryjczyka oskarżonego o praktykowanie „magii”.

Według informacji, zamieszczonej na mobilnej aplikacji IslamicStateTelegram, funkcjonariusze IS ścięli mężczyznę w mieście Tasil w dystrykcie Dara w południowej Syrii. W towarzyszącym oświadczeniu organizacja terrorystyczna stwierdziła, że mężczyzna został ścięty mieczem za „magię i czary”.

Na zdjęciach widać jednego z dżihadystów, czytającego orzeczenie sądu szariackiego. Pokazują one również mieszkańców miasta, przyglądających się egzekucji. Nie wiadomo czy ich obecność była dobrowolna.

Publiczność
Publiczność

Wyrok został wykonany przez członków milicji Khaled Bin Waleid – dżihadystycznej bojówki związanej z ISIS, działającej w południowej Syrii, w trójkącie między granicami Syrii, Jordanii i Izraela.

Bojówkarz na patrolu
Bojówkarz na patrolu

Jednocześnie organizacja opublikowała zdjęcia tej samej milicji, pokazujące nalot na sklepy, konfiskatę zakazanych produktów, takich jak papierosy, sprawdzanie dat ważności i zamykanie niektórych firm po odkryciu, że właściciele kontynuowali prowadzenie działalności w godzinach muzułmańskich modlitw

 

 

 

 

***

PJ, na podst. www.breitbart.com

(Tamże więcej zdjęć – uwaga, drastyczne!)

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze