Dożywocie za dżihad z użyciem kangura?

dżihad kangurem
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Sąd uznał winnym planowania ataku terrorystycznego, australijskiego nastolatka, który między innymi rozważał wypakowanie kangura ładunkami wybuchowymi i wypuszczenie go na policjantów.

Osiemnastoletni Sevdet Besim został aresztowany w ubiegłym roku w Melbourne i oskarżony o zamiar wjechania samochodem w policjantów, by potem obciąć im głowy i strzelać do innych ludzi w czasie parady wojskowej. Maksymalny wymiar kary za przygotowywanie zamachu terrorystycznego w Australii to dożywocie.

Przygotowując zamach chłopak komunikował się przez zaszyfrowane wiadomości z brytyjskim czternastolatkiem, który został najmłodszą osobą skazaną za terroryzm i osadzony na pięć lat więzienia.

„Dyskutowali ogólnie o zwierzętach i przyrodzie w Australii włączając w to sugestię, że kangur może zostać wypakowany materiałem wybuchowym C4, pomalowany w symbole Państwa Islamskiego i wypuszczony na funkcjonariuszy”, jak wynika z sądowych dokumentów. (j)

źródło: Breitbart

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze