Deweloper meczetu przy Ground Zero, przemówi na bankiecie CAIR

ss-100730-cagle-toons-14ss_full
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

Sharif El-Gamal – deweloper, którego nagła przemiana z kelnera w milionera nie została jeszcze w satysfakcjonujący sposób wyjaśniona – powiedział, że „kiedy bijesz kogoś, stanowi to fizycznie ćwiczenie, a także jest odstresowujące”. Ma on także bogatą historię konfliktów z prawem. Teraz zaś po raz kolejny pokazuje wszystkim, jak „umiarkowana” jest inicjatywa wybudowania meczetu przy Strefie Zero: będzie przemawiał na dorocznym bankiecie powiązanej z Hamasem organizacji CAIR.

ss-100730-cagle-toons-14ss_fullSharif El-Gamal, główny deweloper projektu Park51 na południowym Manhattanie, przemówi na szesnastym dorocznym bankiecie CAIR w sobotę 9 października w Arlington, VA. Na niedawnym spotkaniu na szczycie liderzy krajów muzułmańskich wyrazili silne poparcie dla projektu Park51. CAIR zaprasza wszystkich, by usłyszeli zdanie człowieka będącego w środku kontrowersji zaprasza również na: „całodniowe, intensywne szkolenie umiejętności przywódczych w dzień bankietu. Szkolenie będzie składać się z treningu przemawiania publicznego, wywiadów przed kamerą, używania mediów społecznych, angażu politycznego, zwalczania islamofobii, a także znajomości swoich praw wobec organizacji strzegących prawa.

Niezależnie od tego, czy jesteś imamem, prezydentem, członkiem zarządu meczetu, młodym liderem biznesowym, studentem, aktywistą czy po chcesz pomóc społeczności – musisz być na tym szkoleniu.”

„Podczas konferencji przedstawimy też strategiczną wizję amerykańskiej społeczności muzułmańskiej na następne 20 lat. Jako społeczność, będziemy stali na straży ideałów praw człowieka i równości”, oznajmiają przywódcy CAIR, choć sprzeczne jest to z ich dotychczasowym działaniem. Jak podaje Robert Spencer na stronach jihadwatch.org działacze CAIR wielokrotnie odmówili denuncjacji Hamasu i Hezbollahu jako grup terrorystycznych. Ta organizacja podejrzana jest o finansowe wspieranie terrorystów z Hamasu. Kilku byłych członków zostało skazanych za różne przestępstwa związane z terrorystycznym dżihadem. Dwóch innych publicznie wygłaszało hasła o islamskiej supremacji. CAIR był także wmieszany w proces sądowy „Latającego Imama”, który zastraszał pasażerów zgłaszających podejrzane zachowanie osób z ich otoczenia.

El-Gamal znalazł sobie zaiste „umiarkowane” towarzystwo! (db)

Tłumaczył JMW na podstawie http://www.jihadwatch.org

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook