Czechy: nowa organizacja przeciwko islamizacji

image001
| 11 komentarzy|
image_pdfimage_print

image001Gościem zjazdu był m.in. patsor z Nigerii

W Pradze odbył się przed dwoma dniami zjazd, zorganizowany przez organizację Nie Chcemy Islamu w Republice Czeskiej (IVČRN). Wynikiem było założenie związku Blok Proti Islamu.

Związek jest otwarty dla wszystkich, którzy zauważają postępującą islamizację Europy i uważają ją za atak na wartości kulturalne i polityczne, na tradycje europejskie, a przede wszystkim traktują jako atak na ciężko wywalczone prawa ludzkie i obywatelskie.

Przewodniczący nowo założonego związku Martin Konvička powiedział: „Mamy ostanią szansę, aby ekspansję islamu zatrzymać demokratycznie i bez użycia siły. Szerzenie i propagowanie islamu musi być uznane za bezprawne, tak jak propagowanie nazizmu. Trzeba znowelizować prawo o związkach wyznaniowych, prawo karne, prawo dotyczące instytucji odosobnienia – więzień i inne, które mogą pomóc w zatrzymaniu szerzenia nienawistnej islamskiej. Wszystkie agresywne zachowania islamu trzeba otwarcie krytykować i zmieniać zupełnie błędne spojrzenie na islam jako na jedną z wielu religii. Islam to nie religia, islam to zinstytucjonalizowane zło. Dlatego trzeba wprowadzić zerową tolerancję w stosunku do islamu. Dla osiągnięcia tego celu Blok Proti Islamu musi stać się organizacją masową, obecną w każdym mieście, miasteczku i wsi. Jeżeli rząd nie zacznie się zachowywać jak rząd obywateli Republiki Czeskiej, a nie rząd protektoratu, zainicjujemy kroki prowadzące do wystąpienia z Unie Europejskiej”.

Inicjatywa IVČRN od trzech tygodni zbiera podpisy przeciwko przyjmowaniu imigrantów; zebrano dotąd 33 000 podpisów.

Mariusz Malinowski

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Bratysława

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook